TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...! 237cdh

TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...! 237cdh

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...!

2 posters
YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Rep Puanı : 0

Forum Kasası
Para: 2
TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...! Left_bar_bleue2/2TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...! Empty_bar_bleue  (2/2)

TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...! Empty
MesajKonu: TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...!   TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...! Icon_minitimeCuma Ağus. 21, 2009 1:46 am

Evet beyler cem yılmazın parası nasıl ödenecek siz siz olun asla bu sistemi WİROFON sistemini kullanmayın başıma ne geldi anlatayım size.

Bizim ev telefonu şehirler arasına ve milletler arasına kapalı ve bu sıstemı kurdum ve arama yapıyorum mesela sabit telefon arıyacagım 0212534xxxx numarayı cevırmem gerekıyor sıstem bana hatalı numara dedi ve bende 0090212534xxxx olarak cevırdım aradı
sonra hattımız cep telefonunada kapalı bır baktım cep telefonuda arıyor yaa dedım kampanyayı cok iyi okudum sabıt telefonunuzdakı kapalı olan yerlerı arıyamıyorsun mesela sehırler arasına bızım kapalı ama arıyorum veee can alıcı nokta 1000 dakıka bedava dedıklerı seyyy benım sehırler arasına tarıf kapalı ama 1000 dakıkanın ıcınde sehırler arasıda var oldugunda cep telefonuda kapalı oldugunda arama yapdım kazıgı işte orada yedim ay sonunda bana faturaya yansıyacak konusmalarınız demezmi telekom sehırler arasına aradıklarım faturalanacakmıs yandık bakalım 500 tl mı gelır 1000 tl mı fatura gelir gorecegız

sıstem yenı oldugunda ilk kazıgı kesın ben yedim wirofonmus 1000 dakıka bedavaymış fasafiso yanı amöan uzak durun derım zaten kurana kadar teknık destek aldık 444 1 444 telekomdan malum telekomun 444 lu numarası dakıkası 800 ytl rahat bır kurana kadar 30 dakıkada oradan konustuk

anlıcayagınız 1000 dakıka bedava konusuyorum dıye aman aldanmayın telekomun sistemleri suan tam çalışmıyor sistem hatası oldugunu kabul ettı musterı temsılcısı boyle birşey olmaması gerekıyordu dedı bakalım ay sonunda ne kadar fatura gelecek Smile

cem yılmaz ehh artık havamı basarım seni satın aldım telekomun parası ehh bır mıktarı bızden cıkacak eee telekom yoksa cem yılmazın parasını nasıl odesın bızımgıbı salaklar yuzunden

ınanıyorum kı bu 3G sistemıde aynı aman aman uzak durmakta fayda var yenı teknolojı demek vatandaşı öpmek demek devlet yokkı bu kampanyaları denetlesın atamlar ıstedıgı gıbı at koşturuyorlar.

vatandaşa göre hizmet acaba nezaman ve hangı hukumet yapacak cok merak edıyorum ....!
https://kiriklink.yetkin-forum.com
Flytek
Moderatör
Moderatör
Flytek

Rep Puanı : 0

Forum Kasası
Para: 2
TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...! Left_bar_bleue2/2TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...! Empty_bar_bleue  (2/2)

TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...! Empty
MesajKonu: Geri: TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...!   TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...! Icon_minitimePaz Eyl. 06, 2009 9:58 pm

Bu TT çok kazıkçı.Tabii düzgün bir rakibide yok.En fahiş fiyattan satıyor teknolojiyi. Mad Mad Mad

TÜRK TELEKOMUN WİROFON KAZIĞI...!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Flight Simulator X, Türk Hava Yollari, Turkish Airlines Istanbul